Zaproszenie dla Wystawców

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Płockich Targach Aktywności Zawodowej 2018, które odbędą się 11 października 2018r. w Hali Widowiskowo-Sportowej ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Pobierz pliki:


Targi stwarzają szansę, aby zapisać się w świadomości przyszłych pracowników, zaprezentować swoją markę i prowadzone projekty rekrutacyjne, wsłuchać się w oczekiwania potencjalnych kandydatów, podzielić się doświadczeniami z uczestnikami przedsięwzięcia oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Podczas Targów pragniemy stworzyć wszystkim Wystawcom jak najlepsze warunki do przeprowadzenia profesjonalnego naboru przyszłych pracowników. Zapewniamy stoiska wystawiennicze oraz promocję przedsięwzięcia realizowaną na terenie miasta Płocka i okolicznych powiatów, w lokalnych mediach, Internecie, na uczelniach oraz w instytucjach publicznych. Informacja o Wystawcach zostanie również zamieszczona w biuletynie Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku „Praca i Rozwój”. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

Organizatorami tegorocznych Targów są: Miejski Urząd Pracy w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku.
Zapraszając serdecznie do udziału w imprezie, prosimy o wypełnienie załączonej deklaracji uczestnictwa, którą należy przesłać na adres Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku do dnia 14 września 2018r.

W przypadku zainteresowania zamieszczeniem informacji o Państwa firmie w biuletynie Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, proszę o przekazanie stosownych materiałów w tym, m.in.: loga w formacie .jpg wraz z danymi teleadresowymi i krótkiej informacji o profilu działalności firmy w wersji edytowalnej do dnia 14 września 2018r.