Akademia Małej Sztuki Beata Szajdziuk

Akademia Małej Sztuki Beata Szajdziuk,
Jordanowska 11, 09-401 Płock,
Tel. 692 976 469

www.pracowniaceramiczna.pl
www.facebook.com/akademiamalejsztuki/
www.facebook.com/pracowniaceramicznaplock/

 

Akademia małej sztuki to firma edukacyjna działająca na Płocki rynku od 2010 roku. Zajmuje się edukacją artystyczną i kulturalną.

Misją naszej firmy jest zarażanie kreatywnym podejściem do życia, poszerzanie świadomości artystycznej, uwrażliwianie na to że czasami lepiej wiedzieć i umieć niż mieć, tworzenie kultury naszego regionu.

Działamy przez  prowadzenie warsztatów plastycznych, ceramicznych, rękodzielniczych. Organizujemy twórcze urodziny, sobotnie warsztaty rodzinne, warsztaty w szkołach i przedszkolach, zajęcia w naszej pracowni.  Wszystkie usługi skierowane są do szerokiego grana odbiorców, dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, rodzin z dziećmi, placówek edukacyjnych.

Chętnie bierzemy również w różnego rodzaju eventach i imprezach plenerowych. Współpracujemy z Urzędem Miasta Płocka, ZOO w Płocku, MDK w Płocku i wieloma innymi placówkami.

W 2015 roku powstał nasza Pracownia Ceramiczna w Płocku na ul. Mjr H Sucharskiego 2. Pierwsze takie miejsce w Płocku, gdzie można tworzyć ceramikę artystyczną w profesjonalnie do tego wyposażonej i przygotowanej pracowni. Nasza pracownia łączy pokolenia i przyciąga wielu ludzi w różnym wieku i różnych zawodów. Jest miejscem kreatywnego odpoczynku, relaksu gdzie można nie tylko zdobywać wiedzę ale również oderwać się od codzienności i naładować baterie.

Akademie Małej Sztuki tworzą plastycy, nauczyciele, terapeuci, ludzie z pasją aktywnie działający w wielu dziedzinach sztuki. Zawsze uśmiechnięci i przyjaźni chętnie dzielący się swoją wiedzą i zarażający miłością do tworzenia.