Monaf

„MONAF” jest firmą działającą na rynku płockim od 2006 roku.

Od 1 lipca poza dekoracjami świadczy usługi poczty balonowej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Klient zamawia balony telefonicznie a my dostarczamy je pod wskazany adres w obrębie 100 km.

Oferujemy usługi dekoracji sal weselnych, kościołów i samochodów. Wykonujemy także florystykę ślubną i okolicznościową. Prowadzimy wypożyczalnię pokrowców na krzesła, obrusów i szarf.

Dekoracje wykonujemy z tkanin, balonów i żywych kwiatów.

Florystyka nasza obejmuje: bukiety ślubne, butonierki, bransolety, kosze kwiatowe oraz bukiety okolicznościowe.

W naszym sklepie po atrakcyjnych cenach mogą Państwo zakupić: Podziękowania dla rodziców, balony, kieliszki, ubranka na alkohol, zawieszki, księgi gości weselnych oraz wiele innych gadżetów, które sprawią, że ślub i wesele będą  dopięte  na ” ostatni guzik”

Pudło niespodzianka, balon wybuchowy z balonikami lub płatkami róż, balony helowe czy też konfetti wystrzałowe zaskoczą nie jednego z gości.

Posiadamy szeroki wybór zaproszeń ślubnych.

Nasz kompetentny i wykwalifikowany zespół udzieli Państwu bezpłatnych porad i konsultacji ślubnych.

Współpracujemy z najlepszymi i wysoko ocenianymi specjalistami świadczącymi usługi: fotogrfii, video filmowania, fryzjerstwa, makijażu, wynajęcia aut, oprawy muzycznej, atrakcji weselnych oraz reklamy.

Zachęcamy do korzystania z usług naszej profesjonalnej konsultantki ślubnej zajmującej się kompleksową organizacją ślubów, przyjęć weselnych oraz innych imprez okolicznościowych – także w plenerze.

Jesteśmy firmą otwartą na każdą propozycję klienta, którą wykonamy starannie, profesjonalnie i według jego oczekiwań.