ORLEN Ochrona Sp. z o.o.

ORLEN Ochrona jest Spółką należącą do Grupy Kapitałowej ORLEN i zajmuje się zapewnieniem należytego bezpieczeństwa PKN ORLEN S.A. oraz Grupy Kapitałowej ORLEN. Spółka oferuje wysokiej jakości, kompleksowe pakiety profesjonalnych usług z szeroko rozumianego rynku ochrony zarówno w kraju jak i za granicą, które dedykowane są klientom o strategicznym znaczeniu dla gospodarki kraju i których profil działalności związany jest z wysokim poziomem ryzyka operacyjnego, w tym w szczególności branży rafineryjno – petrochemicznej. ORLEN Ochrona posiada niekwestionowaną pozycję lidera na rynku ochrony.

Szukamy kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – dopuszczonych do pracy z bronią, niekwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej posiadających zezwolenie na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych i transportujących wartości oraz instalatorów z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego lub bez wpisu z uprawnieniami SEP do 1kV.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród oraz możliwość rozwoju poprzez udział w różnych formach specjalistycznych szkoleń. Ponadto oferujemy bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, badania profilaktyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, karty zniżkowe na paliwo, dofinansowanie urlopu, nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży, zakup upominków świątecznych dla dzieci, program Pracodawca Przyjazny Rodzinie i inne.