ROCAR Hurtownia motoryzacyjna

Firma ROCAR od 15 lat zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem firm, warsztatów oraz klientów indywidualnych w instalacje gazowe LPG do pojazdów samochodowych, szyby samochodowe i obejmy przemysłowe. Firma posiada także oddział w Zielonej Górze.

Prowadzimy również serwis samochodowy wyspecjalizowany w profesjonalnym montażu instalacji gazowych LPG w samochodach osobowych i dostawczych . Jesteśmy autoryzowanym serwisem Landi Renzo, BRC, KME, Lovato.  Nie boimy się wyzwań i jako jedyni w Płocku i w okolicy serwisujemy instalacje LPG firm Vialle, Prins, BRC, Frontgas, Koltec, Elpigaz, King, Necam oraz  instalacje wszystkich mniej znanych marek.

Zajmujemy się także montażem, wymianą i serwisem szyb samochodowych.  Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych w Polsce w zakresie likwidacji szkód szybowych.

Prowadzimy również szkolenia oraz konsultacje techniczne w zakresie motoryzacji – głównie najnowsze rozwiązania w zakresie systemów LPG.

Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi producentami, możemy zapewnić naszym Klientom bardzo korzystne ceny, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów. W kontaktach z firmami współpracującymi olbrzymi nacisk kładziemy na partnerstwo i profesjonalne zaangażowanie w osiąganie obopólnych korzyści. Na rynku motoryzacyjnym kooperujemy z tymi partnerami, którzy chcą profesjonalnie i nowocześnie działać na dynamicznie zmieniającym się rynku motoryzacyjnym.

Wieloletnia działalność ROCAR na rynku krajowym, jak i zagranicznym zaowocowała zaufaniem wielu klientów, którzy podjęli współpracę z naszą firmą. Doświadczenie i zdobyta wiedza gwarantują profesjonalną i kompleksową obsługę, co pozwala utrzymywać stałą więź z naszymi klientami.

ROCAR
Nowe Boryszewo 10/1
09-410 Płock
biuro@rocar.pl
www.rocar.pl